• Mısır: Mısır Marka Ofisi, Nasr şehrindeki mevcut adresinden Kahire şehir merkezi (Wust Al Balad) adresindeki yeni binasına taşınacaktır. Taşınma işleminin yıl sonuna kadar bitmesi beklenmektedir. Taşınma işlemi sırasında işlemlerde ve evraklara ulaşmada aksamalar ile gecikmeler yaşanabilecektir. Detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen hak sahiplerinin bilgi@anadolupatent.com adresinden bize ulaşmaları önemle duyurulur.

  • Samoa: WIPO Madrid Marka Sistemine, 4 Aralık’ta alınan karar ile 103üncü üye olarak Samoa katılacaktır. WIPO nezdinde Samoa’da marka başvuruları 4 Mart 2019 tarihinden itibaren kabul edilecektir. Detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen hak sahiplerinin bilgi@anadolupatent.com adresinden bize ulaşmaları önemle duyurulur.

  • Rusya: WIPO Hague Tasarım Sistemine dahil olan Rusya’da 15 Ocak tarihinden geçerli olmak üzere tüm işlem harçlarında artış yapılacaktır. Detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen hak sahiplerinin bilgi@anadolupatent.com adresinden bize ulaşmaları önemle duyurulur.