Değerli Dostlarımız/Müvekkillerimiz,

Covid-19 virüsünün mutasyona uğrayan yeni varyantları sonrasında artan bulaşıcılığıyla birlikte Koronavirüs (Covid-19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla yeni tedbirlerin alınması gerekmiş ve bu çerçevede 26.04.2021 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde alınan kararlar doğrultusunda; halihazırda uygulanmakta olan kısmi kapanma tedbirlerine yeni önlemler eklenerek tam kapanma dönemine geçilmesi kararı verilmiştir. 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’e kadar sürecek olan tam kapanma döneminde ülke genelini kapsayacak şekilde T.C. İçişleri Bakanlığı sayfasında belirtilen tedbirlerin alınması kararlaştırılmıştır.

Bu kapsamlar neticesinde ofisimizi de belirtilen tarihler arasında kapatma zorunluluğu doğmuştur. Anadolu Patent ve Anadolu Müşavirlik Ekibi olarak 30 Nisan 2021 tarihinden itibaren uzaktan çalışma modeli ile sizlere hizmetimize devam edeceğiz.

Bizlere ulaşmak istediğinizde 0505 941 40 70 – 0530 233 39 45 – 0312 911 19 27 (Anadolu Patent) ve 0533 591 02 52 (Anadolu Müşavirlik) numaralı telefonları arayabileceğinizi belirtmek isteriz.

Bunun yanında bizlere eposta adreslerimiz bilgi@anadolupatent.com.tr ile bilgi@anadolumusavirlik.com üzerinden tüm taleplerinizi iletebilirsiniz. Muhasebe işlemleriniz içinse finans@anadolupatent.com.tr veya muhasebe@anadolupatent.com.tr veya muhasebe@anadolumusavirlik.com üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu adresler dışında arzu ederseniz aşağıdaki Talep İlet butonu ile form üzerinden de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Talep İlet

Ofisimiz kapalı olacağından göndermeniz gereken kargoları 29 Nisan saat 17:00’e kadar ofis adresimize göndermenizi, aksi takdirde kargolarınızı bekletmenizi veya aciliyeti olanların gönderimi zaruriyse kargoya verilmeden muhakkak telefon ile bilgi vermenizi önemle rica ederiz.

Ayrıca Anadolu Patent Blog sayfamız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden dünya ve Türkiye’deki sınai mülkiyet hakları konusundaki güncel haberleri vermeye devam edeceğiz.

Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle herkese esenlikler diliyoruz.

#evdekal #sagliklakal

 T.C. İçişleri Bakanlığı Genelgesi Kapsamında Tam Kapanma Tedbirleri

Tam Kapanma Tedbirleri Kapsamında Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Muaf Yerler ve Kişiler Listesi