• İran: Koronavirüs pandemisi nedeniyle İran Patent ve Marka Ofisi yarım gün çalışmaya başlamıştır. Yayılma durumuna bağlı olarak daha sert önlemler de alınabilecektir. Detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen hak sahiplerinin bilgi@anadolupatent.com.tr adresinden bize ulaşmaları önemle duyurulur.

  • Kuveyt: Koronavirüs pandemisi nedeniyle 26 Mart 2020 tarihine kadar Kuveyt Patent ve Marka Ofisi nezdindeki tüm işlemler askıya alınmıştır. Kuveyt Patent ve Marka Ofisi tekrar çalışmaya başladığında yeni işlem almaya başlayacaktır. Detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen hak sahiplerinin bilgi@anadolupatent.com.tr adresinden bize ulaşmaları önemle duyurulur.

  • Libya: Koronavirüs pandemisi nedeniyle Libya Patent ve Marka Ofisi ile mahkemeler süresiz kapatılmıştır. Hükümet kararına bağlı olarak açıklanacak tarihten itibaren yeni işlem almaya başlayacaktır. Detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen hak sahiplerinin bilgi@anadolupatent.com.tr adresinden bize ulaşmaları önemle duyurulur.

  • Mısır: Koronavirüs pandemisi nedeniyle 29 Mart 2020 tarihine kadar tüm mahkeme duruşmaları ertelenmiştir. Mahkemeler tekrar çalışmaya başladığında yeni tarihler açıklanacaktır. Detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen hak sahiplerinin bilgi@anadolupatent.com.tr adresinden bize ulaşmaları önemle duyurulur.

  • Suudi Arabistan: Koronavirüs pandemisi nedeniyle 29 Mart 2020 tarihine kadar Suudi Arabistan Patent ve Marka Ofisi dahil tüm kamu kurumları nezdindeki tüm işlemler askıya alınmıştır. Kuveyt kurumları tekrar çalışmaya başladığında yeni işlem almaya başlayacaktır. Detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen hak sahiplerinin bilgi@anadolupatent.com.tr adresinden bize ulaşmaları önemle duyurulur.