Değerli Dostlarımız/Müvekkillerimiz,

Birkaç haftadır virüs salgını ile ilgili yaşanan üzücü gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dünya olarak zor bir dönemden geçiyoruz; farkındayız, üzgünüz ama kesinlikle umutsuz değiliz.

Küresel etkisini sürdüren KOVID-19 pandemisinde yaşanan kritik süreçte çalışma arkadaşlarımızın, müvekkillerimizin ve toplumun sağlığını korumak en büyük önceliğimiz.

İçinde bulunduğumuz bu durumda, herkesin sağlığı için gerekli tüm önlemleri alabilmek adına ve salgını yavaşlatma sorumluluğumuz çerçevesinde, ofis içerisinde almış olduğumuz tüm hijyen ve sağlık önlemlerine ek olarak Anadolu Patent ve Anadolu Müşavirlik Ekibi olarak 23 Mart 2020 tarihinden itibaren bir süreliğine mesai saatlerimizde değişiklik yapma kararı aldık. Bu tarihten itibaren dönüşümlü olarak ofisimizde 10:00-15:00 saatleri arasında ve uzaktan çalışma modeli ile sizlere hizmetimize devam edeceğiz.

Bizlere ulaşmak istediğinizde 0505 941 40 70 ile 0312 911 19 27 (Anadolu Patent) ve 0533 591 02 52 ile 0530 233 39 45 (Anadolu Müşavirlik) numaralı telefonları arayabileceğinizi belirtmek isteriz.

Bunun yanında bizlere eposta adreslerimiz bilgi@anadolupatent.com.tr ile bilgi@anadolumusavirlik.com üzerinden tüm taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu adresler dışında arzu ederseniz aşağıdaki Talep İlet butonu ile form üzerinden de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ayrıca bu süre zarfında sosyal mesafeyi koruyabilmek adına sizleri ofisimizde misafir edemeyeceğimizi, randevu ve toplantı isteklerinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

Yine kargo kabulü sınırlı olacağından gönderilerinizi tarafımıza göndermeden bilgi vermenizi önemle rica ederiz.

Ayrıca Anadolu Patent Blog sayfamız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden dünya ve Türkiye’deki sınai mülkiyet hakları konusundaki güncel haberleri vermeye devam edeceğiz.

Siz değerli müvekkillerimizle tekrar buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ediyor, birbirimizi koruyarak sağlıklı ve mutlu kalmak dileğiyle herkese esenlikler diliyoruz.

#evdekal #sagliklakal

Talep İlet